שירותי הדפסה

היום כבר ברור שמי שחשב שהמהפכה הדיגיטלית תוציא את ענף הדפוס לפנסיה מוקדמת, טעה בגדול. אמנם ענף הדפוס עבר ועובר אבולוציה וחלק מטכנולוגיות הדפוס, כמו גם חלק מהסגמנטים שהיוו את פעולת הליבה בענף, אכן הצטמצמו ואפילו נעלמו; אך יחד עם זאת נכנסו לענף טכנולוגיות מסעירות חדשות שפתחו את ענף הדפוס לכיוונים חדשים והרחיבו מאוד את המונח ‘שירותי הדפסה’. 

מהפכת התלת ממד כבר כאן
אנחנו נוטים להתייחס לדפוס כאל מדיום שטוח שמאפשר הדפסה בדו ממד ועבור מרבית האנשים האסוציאציה הראשונה שחולפת בראש כשהם חושבים ‘שירותי הדפסה’, הן של מכבשי דפוס או מדפסות שפולטות גיליונות נייר בכל הצבעים והגדלים. בפועל, כשמדברים היום על שירותי הדפסה מתכוונים לקשת הרבה יותר רחבה שחורגת מהתפיסה המקובלת של ‘בית דפוס’ או ‘לשכת שירות’. 

היום ניתן לפגוש שירותי הדפסה גם במרחב הציבורי כמו במקרה של הדפסות על קירות או הדפסות על כלי רכב וכמובן היום יותר ויותר אנשים שמחפשים ‘שירותי הדפסה’, בעצם מחפשים שירותי הדפסה במדפסות תלת ממד, שרחוקות מאוד מכל שחשבנו והכרנו בהקשר למונח ‘דפוס’.
מה שהתחיל לפני עשור וחצי כמעט כגימיק שאתו נהגו להגו להדפיס מזכרות וצעצועי פלסטיק צנועים, נמצא היום בלב העשייה הטכנולוגית של הרבה מאוד ענפים בהרבה מאוד תחומים: אדריכלים, מעצבי מוצר, אמנים, יזמים, מהנדסים ויצרנים של ציוד קצה. כלו אלו משתמשים בטכנולוגיה (והפילוסופיה) של הדפסות תלת ממד והדרישה לספק שירותי הדפסה מקצועי ואיכותי שמספק שירותי הדפסה בתלת ממד עולה מחודש לחודש. 

המקצוענים בהדפסות תלת ממד
הכתובת המתבקשת למי שמעוניין בשירותי הדפסה בתלת ממד היא חברת Adi3D מגדרה. החברה מחזיקה מגוון מדפסות תלת ממד ומאפשרת להדפיס בקשת רחבה של חומרים הכוללת: PLA, ABS, ASA, PTEG, FLEXIBLE.  עובדים מול גורמים רבים שנדרשים להדפסות תלת ממד וזה כולל, בין היתר, אדריכלים, מעצבי מוצר, יזמים וסטודנטים. 

בחברה נצבר ניסיון רב בהדפסת מודלים תלת ממדים ולכן היא גם משמשת מרכז ידע ומרכז תמיכה מקצועי לכל אספקט בהדפסות תלת ממד. מבחינת תפיסת השירות Adi3D דוגלת בהספקת שירותי הדפסה במועד הקצר יותר ובהתאם לדרישות והצרכים של הלקוח. במקרה הצורך החברה גם יודעת לספק שירות ברמה של 24/07.

בואו נתחיל להדפיס!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

Call Now Button