פתרונות הדפסה תלת מימד

היום כבר ברור שהדפסה בתלת ממד זה ממש לא גימיק ושמדובר בטכנולוגיה פורצת דרך שעתידה לשנות את העולם ולשכתב מחדש את חוקי המשחק בתכנון, עיצוב ואפילו ייצור מוצרים. כבר היום הטכנולוגיה הזו נוכחת ככלי עבודה (ואפילו כתחליף לפסי יצור מסורתיים) בעשרות תחומים ובעולם כבר אפשר לפגוש פתרונות הדפסה תלת ממד שמאפשרים הדפסת חלקי חילוף למכוניות ומכשירים ויש אפילו מי שכבר מנסה לבצע ייצור סדרתי של המבורגר טבעוני באמצעות אימוץ עקרונות של הטכנולוגיה הזו. בקיצור כשמדובר בפתרונות הדפסה תלת ממד – הגבול הוא השמיים. 

מהנדסים, מעצבי מוצר, אדריכלים וסטודנטים
לצד העובדה שיותר ויותר יזמים ויצרנים רואים במדפסת התלת ממד דרך לקצר, לייעל ולעקוף את פס הייצור המסורתי, והם עושים שימוש במדפסות תלת ממד כיחידת ייצור לכל דבר; השימוש המרכזי במדפסות תלת ממד נועד לפיתוח והצגה. במילים אחרות הרבה מאוד פתרונות הדפסה תלת ממד הם סוג של מודל. עבור האדריכל מדובר במודל שעוזר לו ‘למכור’ ולהציג את הפרויקט ליזמים ולקוחות קצה שהיכולת שלהם להבין תכנית אדריכלית בדו ממד מוגבלת – והמודל עוזר להם להבין בדיוק במה מדובר. עבור מהנדסים המודלים הם דגמים שניתן כבר לבצע בהם בדיקות וניסויים (למשל, בתעשיית המטוסים נהוג להתחיל ממודל בקנה מידה קטן ועליו לבצע את הבדיקות האווירודינמיות במנהרת הרוח) ועבור מעצבי מוצר פתרונות הדפסה תלת ממד מאפשרים במקרים רבים ייצור (כלומר ‘הדפסה’) של אב טיפוס בעלות נמוכה ומהירות גבוהה. קבוצה נוספת שבשנים האחרונות גילתה את עולם פתרונות ההדפסה בתלת ממד הם הסטודנטים. סטודנטים לאמנות, סטודנטים לעיצוב, סטודנטים להנדסה וכמובן סטודנטים לאדריכלות גילו שמודל מודפס בתלת ממד הוא דרך נהדרת למשוך תשומת לב לפרזנטציה חשובה. 

Adi3D המומחים לפתרונות הדפסה בתלת ממד
בחירה של בית דפוס שמספק פתרונות הדפסה תלת ממד (המונח הזה קצת מתעתע כשמדברים על הדפסת תלת ממד, אבל כרגע נישאר עמו), אינה משהו שמומלץ לעשות בקלות דעת. ההבדל בין הדפסה איכותית במדפסת תלת ממד מתקדמת שתיערך על ידי מי שבאמת מכיר את התחום וידע גם לבחור אתכם את חומר הגלם הנכון, לבין מי שרכש מדפסת או שתיים וחושב שזו דרך מצוינת לעשות קופה, יכול להיות תהומי. ההמלצה היא לפנות רק למי שבאמת מתמחה בנושא, כמו למשל חברת Adi3D מגדרה.

בואו נתחיל להדפיס!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

Call Now Button